Tam Hizmet Veren Bir Vinç Şirketi Kiralamak İçin 10 Neden. İş sahanızda bir vince ihtiyacınız olduğunda, birkaç seçeneğiniz vardır. Evet, bir makine satın alabilir veya kiralayabilir ve kendiniz çalıştırabilirsiniz, ancak başka bir çözüm var. Bunun yerine, bir vinç kiralamaya ek olarak vasıflı işçilerden oluşan bir ekip sağlayan bir vinç servis şirketi ile çalışın. Tam hizmet veren bir şirket, projeniz için ihtiyacınız olan ekipmanı ve makineleri çalıştıracak bilgili bir ekibi size sağlar.

Tam hizmet veren bir vinç şirketi tutmanız gerekip gerekmediğinden emin değil misiniz? Çalışma sahanız için büyük bir karardır ve çok çeşitli faydalar sağlayacak bir karar. Kararınızı kolay hale getirmenize yardımcı olması için aşağıdaki tam hizmetli bir vinç şirketi kiralamanın en önemli 10 nedenine göz atın.

1. Deneyim

Bir vinç çalıştırmak çok fazla deneyim gerektirir. Vinç operatörleri, belirli bir makine ve genel vinç operasyonları ile ilgili eğitim ve deneyime sahiptir ve bu deneyim, tesisinize başka faydalar sağlar.

Eksiksiz bir vinç şirketi kiralamak yerine, ekibinize kalıcı olarak bir vinç uzmanı getirecek olsaydınız, karşılamanız gereken çok sayıda maliyetiniz olur. Vinç uzmanlarının, ödemeniz gereken ek lisans, yeniden sertifika alma ve eğitime ihtiyacı vardır. Bunun yerine, gerekli sertifikalara ve eğitime sahip eğitimli profesyonellerden oluşan bir şirketle çalışın .

2. Verimlilik

Deneyimli profesyoneller bir iş sahasına verimlilik katar. Vinç operatörleri ne yaptıklarını bildiklerinde, bunu iyi ve verimli bir şekilde yaparlar. Güvenilir bir vinç şirketi kiraladığınızda, projeniz boyunca bu verimliliği elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Bir şantiyede zamanında olmanın ne kadar önemli olduğunu anlayan ve verimli çalışma becerinizi geliştiren bir ekiple çalışacaksınız.

3. Güvenlik

Yine, deneyim başka bir fayda sağlar. Bu durumda, vinç kullanma konusundaki bilgi ve deneyim , iş sahanızı daha güvenli bir yer haline getirir . Güvenilir bir vinç hizmet şirketi, vinç operatörleri ve çalışanları için eğitim içeren politikalara sahip olacaktır. Bu, çalışma sahasındaki herkesin ekipmanı doğru şekilde kullanmasını ve güvende kalmasını sağlar. Daha az bildirilen olay, daha az kaza ve diğer sorunları görebilirsiniz. Bu, ekibinizin güvenilir ve güvenilir görünmesini sağlar.

4. Maliyet ve Zaman Tasarrufu

Ağır makine satın almak pahalıdır. Tam hizmet veren bir vinç şirketi kiraladığınızda, ön satın alma maliyetlerinden kurtulursunuz. Bunun yerine, ekipmanınızın maliyeti bir kiralama maliyetidir. Şirketinizin yalnızca belirli durumlarda vinçlere ihtiyacı varsa, tüm paranızı bir tane satın almaya harcamayın. Kiralama bedeli kiminle çalıştığınıza ve neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak değişirken, vinç kiralamak, satın almaktan daha uygun maliyetli olacaktır.

Tam hizmet veren vinç şirketleri, işçilik ve ekipmanınızı teslim etme lojistiğini de halledebilir. Şantiyeniz de gerektiriyorsa, park etme ve cadde kapatma için gerekli izinleri alabilirler. Bu, iş sahanızda size zaman ve para kazandıracak ve sadece ekibinize ve makinenize odaklanmanız gerekecek.

5. Bakım ve Saklama

Makinelerinize sahip olduğunuzda, her türlü bakım, bakım ve depolamadan siz sorumlusunuz. Bir vinç kiraladığınızda, pahalı denetimler veya bakım için endişelenmenize gerek kalmaz, bu da size bonus olarak daha fazla para kazandırır. Kiraladığınız makinelerin depolanması konusunda da endişelenmenize gerek yok. Tam hizmet veren bir vinç şirketi, iş bittiğinde vinçleri alıp size ödeyip düşünmeniz gereken bir şey daha az verir.

6. Sigorta Sorumluluğu

Ekibinizdeki bir vinç operatörü ile çeşitli sorumlulukları riske atarsınız. Bir hata yaparlarsa veya vinciniz bozulursa, ellerinizde maliyetli sonuçlar doğurabilir. Güvenilir bir vinç şirketi ile, kendi sigortası olan tam hizmetli bir ekiple çalışacaksınız. Meydana gelen herhangi bir hasar veya kazayı karşılayan ve iş sahası yükümlülüklerinizi azaltan tam sigortalı bir şirket bulun.

Güvenilir bir vinç kiralama şirketi de çok az veya hiç rapor edilmiş olay içermemelidir . Bu, yine sorumlulukları azaltan güvenlik ve kaliteli çalışmaya adanmışlığı gösterir.

7. Malzeme Taşımacılığı

İşiniz için doğru vinci alırsanız ve kalifiye bir operatörle çalışırsanız, malzemeleri şantiyenizde taşımak daha verimli olacaktır. Deneyimli bir operatör malzemeleri kolaylıkla kaldırır, istifler, depolar ve taşır ve iş için doğru vinci seçmenize yardımcı olur.

Bir vinç kiralama şirketinden kalifiye bir operatör, malzemeleri verimli ve dikkatli bir şekilde taşıyacaktır. Malzemeleri nasıl taşıdıklarını, yerleşimin yürüyüş yollarını veya ortak alanları nasıl etkileyebileceğini değerlendirecekler. Bir operatör ayrıca elektrik, su ve gaz hatlarında özel dikkat gösterecektir.

8. İşler Arasında Çok Yönlülük

Siz ve ekibiniz ister bir alanda uzmanlaşın, ister çeşitli işleri tamamlayın, tam hizmet veren bir şirketten vinç kiralayın. Çeşitli iş siteleri için çok yönlülük elde edersiniz ve daha önce yapamadığınız projeleri üstlenmenize izin verirsiniz. Özel ekipman ve hizmetlere erişiminiz sayesinde küçükten büyük şantiyeye, zorlu işlerden daha basit olanlara kadar her şey üzerinde çalışın. Bir operatörle vinç almak için tam hizmet veren bir şirketle çalışmak, her türden satın almak zorunda kalmadan çeşitli makinelere erişmenizi sağlar.

9. Ekibinizi Genişletmek

Tam hizmet veren bir vinç şirketi kiraladığınızda, ekibinizin yeteneklerini artırırsınız. Yeni geçici ekip üyelerinizle çeşitli işleri üstlenebilir ve farklı görevlerin üstesinden gelebilirsiniz. Güvenilir bir şirketle, ekibinizi genişlettiğiniz profesyoneller sitenize bilgi, deneyim, güvenlik, verimlilik ve diğer yararlı nitelikleri getirecektir.

10. 7/24 Acil Servis

Haftanın her günü, günün her saati müsait olan bir vinç kiralama şirketi bulun. İhtiyaç duyduğunuzda acil servis ve sorularınıza hızlı yanıtlar alacaksınız. Hızlı yanıt, projenizin ihtiyaçlarını verimli bir şekilde karşılayabileceğiniz ve daha hızlı bir devir süresine sahip olabileceğiniz anlamına gelir.